חברת רילטי אקזקיוטיב פרויקטים בראשותו של איש הנדל”ן שמעון אייזנברג, מתמחה בייזום ובנייה של פרויקטים למגורים בארץ ובעולם. החברה משווקת פרויקטים למגורים בגרמניה ובארה”ב.

חברת רילטי אקזקיוטיב עם שמעון אייזנברג בראשה, ממשיכה לרשום הישגים מרשימים, והפכה במרוצת השנים לחברה המובילה בישראל בתחומה. לצד נבחרת המומחים, החברה עובדת יד ביד עם מיטב אנשי המקצוע במגוון תחומים משלימים כגון:

משרדי עורכי דין המלווים את תהליך ביצוע העסקאות, משרדי שמאים אשר מתמחים בשמאות מקרקעין ומחקרי שוק, וכמו כן, אדריכלים ומהנדסים בכירים (ביניהם מהנדסים עירוניים לשעבר) המסייעים בהתנהלות מול הרשויות.

שמעון אייזנברג, מנכ”ל חברת רילטי אקזקיוטיב, ידוע כבעל ניסיון של יותר מ 20 בתחום היזמות ושיווק פרויקטים בנדל”ן, עם חברת המובילה כיום את תנופת הנדל”ן בארץ ובעולם.
משקיעים הבוחרים לעבוד עם חברת רילטי אקזקיוטיב, מקבלים שירות מקיף וליווי מקצועי המעניקים תחושת שקט וביטחון. כמו כן, רילטי אקזקיוטי מעמידה לרשות המשקיעים, קבוצה מנוסה של מומחים ונותני שירות, הדואגים להשקעות מהרגע הראשון ועד הרווחים.

קרקעות במיקומים של פריים לוקיישן

לחברת רילטי אקזקיוטיב פרויקטים מציעה מגוון קרקעות לרכישה ובמגוון ערים בישראל. אייזנברג מציין: “מאות משקיעים הבינו שמשבר הנדל”ן בחודשים האחרונים הוא רעיון טוב לקניית קרקע ב ישראל, למען רווח עתידי נאה. חברות רבות מעמידות דל”ן למכירה בחו”ל עבור משקיעים פוטנציאלים, אך פעמים לא מעטות, הרכישה אינה מפתה ואף עלולה לגרום נזק כלכלי”. שמעון אייזנברג מציע, כי טרם ביצוע עסקת נדל”ן בחו”ל, מומלץ לבדוק היטב את כל ההיבטים הכלכליים הכרוכים בעסקה כזאת. יש לנהוג בזהירות ובחור בקפידה את הנכס הנבחר גם עם לעיתים הדבר כרוך בזמן רב. כמו כן, כדאי להתייעץ עם גורמים ותיקים בשוק. לאייזנברג שנים רבות של ניסיון בשיווק קרקעות במיקומי פריים לוקיישן כדוגמת חוף התכלת, שדה דב ואחרים, ובנוסף, בארגון והוצאה לפועל של פרוייקטים בתחום קבוצות הרכישה.

נדל”ן מניב בארה”ב ובגרמניה

חברת רילטי אקזקיוטיב, היא הנציגה הרשמית בישראל של חברת ריטלי אקזיוטיב העולמית. לחברה מאות משרדים ברחבי העולם ואלפי מומחי נדל”ן. את החברה בישראל הקים שמעון אייזנברג, הוא גם הזכיין המרכזי בישראל. בישראל בלבד, ישנם כ 15 משרדים פעילים הפועלים בפריסה רחבה מדרום הארץ ועד מפונה. החברה משווקת שנים רבות, נדל”ן מניב בשוק האירופאי ובשוק האמריקאי.

סגירת תפריט